Bodrum Rehberiniz

Bodrum-Bodrum

Arma Yatçılık

Cevat Şakir Caddesi, 133/G 48400 Bodrum Bodrum Muğla Türkiye Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir İnternet Sitesi Telefon: +90 252 316 42 40
Belgegeçer: +90 252 316 81 02

1988 senesinde Bodrum'da Arma Yatçılık, Mavi Yolculuk ağırlıklı etkinliklerini halen sürdürmektedir. Tatilde kalite arayan tüm denizseverlere yüksek standartlardan ödün vermeden hizmet etme ilkesine bağlı olan Arma, "Balıkçı" nın dümensuyundan ayrılmamaya kararlıdır.

Kıyılarımızın artık Akdeniz'in tek doğal ve temiz sahilleri olduğu gerçeğini hiç bir zaman göz ardı etmeden düzenlediğimiz gezilerde, bu zenginliği koruyarak sunduğumuz teknelerimizin mürettebatı size deniz üzerinde rahat bir tatil ortamı sağlamak için her türlü gayreti gösterecektir.

Farklılığın önem kazandığı bir dönemde, sizi de konuklarımız arasında görmek bizi mutlu edecektir.

Arma Yachting size deniz üzerinde unutamayacağınız bir tatil sunacaktır. Dilediğiniz takdirde, havaalanlarından teknelerimize transferlerinizi de yapabiliriz. Gezinize Kuşadası'ndan Antalya' ya dek dilediğiniz limandan başlayabilirsiniz.

Powered by Sigsiu.NET
Kiralık Arabalar
Kiralık Guletler
Telif Hakkı © 2000-2017 George Simpson Fotoğrafçılık. Bütün Hakları Saklıdır.