Bodrum Rehberiniz

Bodrum-Bodrum

Ataç Yatçılık

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, 4131 Sokak, 3 Turgutreis Bodrum Muğla Türkiye Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir İnternet Sitesi Telefon: +90 252 382 55 40
Belgegeçer: +90 252 382 55 40

Mavi özgürlüğün rengidir. "Mavi Yolculuk" özgürlüğe yolculuktur.Yeni sevdalara yolculuktur. Akdeniz ve Ege'nin masmavi sularında,bakir koylarında,güneş ve yeşille buluşmaktır;dalgaların ak köpükleriyle dansetmektir sonra.......... Martılarla fısıldaşmak;balıklarla söyleşmek;yeni coşku filizleri yeşertmektir yüreğinizde...... Mavi sonsuzluktur...."Mavi Yolculuk" sonsuz mutluluklara yelken açmaktır. Mavi Yolculuk;Özgürlüğe sevdalananların, Mavi Yolculuk;Sevgilere sevsalananların, Mavi Yolculuk;Doğaya sevdalananların, Mavi Yolculuk;Denize sevdalananların yolculuğudur.

Yat Kiralama'da turda geçireceğiniz gün sayısına uygun olarak ve hava ve deniz koşullarını da göz önüne alarak kendiniz tur planı yapabilirsiniz. Yatımızda gezi planı ve rota detayları için gerekli harita ve broşütler mevcuttur. Tek şartımız, Kaptan'ın bu plana onay vermesidir. Lütfen gezi planı yaparken Kaptan'ın fikirlerinden faydalanın, unutmayınki; sizin can güvenliğinizden Kaptan sorumludur.

Powered by Sigsiu.NET
Kiralık Arabalar
Kiralık Guletler
Telif Hakkı © 2000-2017 George Simpson Fotoğrafçılık. Bütün Hakları Saklıdır.