Bodrum Rehberiniz

Bodrum-Bodrum

Era Yatçılık

Neyzen Tevfik Caddesi, 160/A 48400 Bodrum Bodrum Muğla Türkiye Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir İnternet Sitesi Telefon: +90 252 316 23 10
Belgegeçer: +90 252 316 53 38

Gulet Kiralama ve Yat Gezileri konusunda 30 yıla yakın tecrubemizle size yardım etmekten mutluluk duyacağız.

Bodrum'un öncu yat - gulet acentalarindan Era Yatcilik 1983'te eski Italyan Fahri Konsolosu Ömer Aras tarafindan kuruldu. Kurulusundan beri yatciligin ve yelkenciligin gelismesinde buyuk bir rol oynayan Era; Turkiyenin ilk ve tek okul gemisi olan STS Bodrum Yelkenli Okul Gemisi, Yelken Milli Takimina her yil sporcu yetistiren Era Bodrum Yelken Klübü ve artik geleneksel bir festival haline gelen Bodrum Cup gibi degerleri Bodrum'a katmaktan gurur duyuyor.

Bodrum Kupası, ERA Bodrum Yelken Kulübü tarafından her yıl düzenlenen bir Ahşap Yelkenli Yat yarışıdır. Kupanın esas amacı, Bodrum’un charter filosundaki kaptanlar ve mürettebatın yelken bilgilerini ve yeteneklerini geliştirmektir. Bu yarış aynı zamanda her yıl gezi sezonunun bitişinin kutlamasıdır, normalde ayrı ayrı gezilere çıkan bu charter yatlarının dostça bir ortamda bir araya gelmesini sağlar.

Powered by Sigsiu.NET
Kiralık Arabalar
Kiralık Guletler
Telif Hakkı © 2000-2017 George Simpson Fotoğrafçılık. Bütün Hakları Saklıdır.