Bodrum Rehberiniz

Yol >> Bodrum Rehberi >> Oteller ve Konaklama >> Bitez >> Villanaz Apart ve Otel
Bodrum-Bodrum

Villanaz Apart ve Otel

Bitez Yalısı, Şah Caddesi Bitez Bodrum Muğla Türkiye Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir İnternet Sitesi Telefon: +90 252 363 98 30
Belgegeçer: +90 252 363 98 33

Yeşilin her tonu deniz ile iç içe...

Bitez köyü ile sevilen sahil arasındaki mandalina bağ ve bahçelerinin çevrelerinde yükselen koyu yeşil renkli selvi ağaçlarıyla ,yemyeşil Bitez vadisiherkesin gönlünü çeler.Hareketli köy merkezinde ve çevreleyen köy yollarinda eski taş evler,köy kahveleri,besleyici Türk yemeklerinin ve yerel tatların sunulduğu lokantalar bulunur.

Bitez sahilinde herkes kendine uygun birşeyler bulabilir.Derin olmayan tertemiz denizen tadını çıkarmaktan ve geniş sahilin gölgeli yerlerinde her zaman serinleten rüzgarın eşliğinde tembellik etmekten bütün aileler hoşlanır.

Buranın  rüzgarı ayrıca sörfçüleri  de harekete geçirir. Tam deniz kıyısında yer alan restore edilmiş küçük camii, önlerinde şezlonglar bulunan bol çeşitlilikteki kafe ve restorantları vitrine halindeki gezi yolunun simgesi durumundadır. Koyun bir ucundaki burunda tarihi su sarnıcı ,çevresinde yelken kulübü ve plaj kulüpleri bulunur.

Doğu yönündeki diğer ucunda ise doğal alan ve küçük tekne rıhtımının ötesinden başlayan doğa yürüyüşü parkı vardır. Otelimiz Sarnıç Beach’e yaklaşık 30 metre olup denize sıfırdır. Otelimizdeki vilaların tamamı 65 metrekare büyüklüğündedir ve 1 yatak odası,1 salon ,1 banyo ve mutfaktan oluşmaktadır.Yaşam odasında oturma grupları ,HDTV ve bahçeye direct olarak açılan bir teras bulunmaktadır.

Villaların tamamında bahçeler çocukların güvenliği için çitlerle çevrilmiştir ve misafirlerimize özel bir havuz ile güneşlenme alanı bulunmaktadır. Bulunduğumuz konum itibari ile tatil gereçlerinin yanısıra altın,giysi ve deri kıyafetler satan dükkanlar her saat ilgi ve hayranlık uyandırır.

İki hattan ve sık aralıklarla işleyen dolmuşlar size yeni keşifler yapabileceğiniz sadece bir koy ötedeki Bodrum’un merkezine götürüp otelimize geri getirir. Bitez’de yüzme,yelken,sörf ve jet-ski gibi güvenle yapabileceğiniz su sporlarının yanı sıra Bitez iskelesinden kalkan teknelerle günlük gezilere çıkılabilir.

Powered by Sigsiu.NET
Kiralık Arabalar
Kiralık Guletler
Telif Hakkı © 2000-2017 George Simpson Fotoğrafçılık. Bütün Hakları Saklıdır.