Bodrum Rehberiniz

Bodrum-Bodrum

Miss Angel Yatçılık

Hoca Ahmet Yesevi Caddesi, 48 48400 Bodrum Bodrum Muğla Türkiye Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir İnternet Sitesi Telefon: +90 532 615 92 51
Belgegeçer: +90 252 313 08 74

Miss Angel, konforlu mavi yolculuklar için 10 kişilik yatak kapasiteli 5 kabine sahip olup Bodrum'da inşa edilmiştir. Her kabinin özel banyosu mevcuttur. Profesyonel Kaptan ve aynı zamanda tekne sahibi Mustafa ÇALIK size olağanüstü Türk ve Ege kıyılarının gizli kalmış yerlerine rehberlik ederek unutulmaz bir Mavi Yolculuk yaşatacaktır.

Bunların yanısıra şahane oturma alanına ve koltuklara sahip salonu ve gölgelikli güvertede 10 kişilik kapasiteyle deniz sesi serenatıyla eşsiz manzara karşısında akşam yemeği yiyebilirsiniz. Uzanma minderleri size akşam yemeğinden sonra geceye kadar rahatlamayı ve konforu sağlayacaktır.

Miss Angel mavi yolculukları eski Halikarnas, Bodrum'dan başlayıp kuzeyde Mandalya Körfezi ve Türkiye'nin muhteşem güneybatı kıyıları ile Antalya'ya uzanır. Ayrıca Akdaniz, Ege Denizi ve Yunan Adalarının tarihi yerleri, turkuaz koyları ve doğal manzaralı yerlere mavi yolculuklar düzenlenir. İstenirse havaalanı transferi hizmeti ücretsiz sağlanabilir.

Powered by Sigsiu.NET
Kiralık Arabalar
Kiralık Guletler
Telif Hakkı © 2000-2017 George Simpson Fotoğrafçılık. Bütün Hakları Saklıdır.