Bodrum Rehberiniz

Bodrum-Bodrum

Su Otel

Turgutreis Caddesi, 1201 48400 Bodrum Bodrum Muğla Türkiye Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir İnternet Sitesi Telefon: +90 252 316 69 06
Belgegeçer: +90 252 316 73 91

Su Otel, Bodrum’un merkezinde fakat kargaşa ve gürültüden uzak, dar sokakların arasına saklanmış bir küçük vaha gibidir. Merkezde her yere yürüme mesafesinde olup, çevresi evler ile çevrili olduğu için gürültüden uzaktır. Gerçek Bodrum havsını soluyabileceğiniz bir mekan.

Genel dekorasyon, özenle seçilmiş her birinin bir hatırası olan küçük objeler ve antikalar ile süslenmiş ; ege çiçek ve bitkileriyle misafirlerine kollarını açar. İncir , nar, mandalina, turunç, badem, zeytin ağaçları misafirlerimizi ağırlamak ve şehir yaşamından onları uzak tutabilmek için adeta bir birleriyle köşe kapmaca oynarlar.

Ama zannetmeyin ki bahçemiz çok büyük fakat her köşesi sizi öyle bir saklar ki gönül bahçesinde, istemedikçe kimse sizi bulamaz.

Bu düşünceyle de odalarımızda da TV ve telefon yoktur. Ama odalarımız hepsinde klima vardır. Banyolarımız ise hepsi bir birinden güzel ve farklı bir makyaj içindedir.

Büyük aileler, gruplar veya özel günlerinizdeki rezervasyonlarınız için lütfen bize bir süre önceden haber veriniz ki hazırlık yapmak için vaktimiz olsun.

Powered by Sigsiu.NET
Kiralık Arabalar
Kiralık Guletler
Telif Hakkı © 2000-2017 George Simpson Fotoğrafçılık. Bütün Hakları Saklıdır.