Bodrum Rehberiniz

Yol >> Bodrum Rehberi >> Oteller ve Konaklama >> Yahşi >> Yılmaz Otel
Bodrum-Bodrum

Yılmaz Otel

Ortakent Yalısı Ortakent Bodrum Muğla Türkiye Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir İnternet Sitesi Telefon: +90 252 358 55 08
Belgegeçer: +90 252 348 30 06

Yılmaz Hotel Bodrum'un yanıbaşında merkeze 12 km uzaklıkta şehrin yogunlugundan uzakta küçük bir aile işletmesidir. Ortakent'in mavi bayraklı denizi ile iç içe sakin ve huzurlu bir tatil geçirmeyi hayal ediyorsanız burası size göre bir yerdir.

Otelimiz, 30 oda, ... yatak kapasitelidir. Bu odaların 10 adedi trp + balkon + deniz manzaralı olup, değir odalar dbl, trp ve sng olarak degişmektedir. Odalarımızın hepsi havuz etrafında yer almaktadır. Havuzu ve bahçeyi gören odalarımızın her biri denize eşit mesafededir. Otelimizin 3 adet aile odası vardır, bu odalar 2 oda ve ortak bir banyodan oluşmaktadır, odalar da TV ve buzdolabı vardır.

Otelimizde kahvaltı açık büfedir,kahvaltılarımızdaki ev yapımı reçel ve zeytinlerin mutlaka tadına bakın. Akşam yemekleri Ala carte servis edilir. Çorba ve zengin meze çeşitleri ile başlayan servis, ana yemekle devam eder tatlı (meyve) ile son bulur. Öglen yemeklerinde menümüz dışında hergün farklı yöresel yemekler beğeninize sunulur.

Powered by Sigsiu.NET
Kiralık Arabalar
Kiralık Guletler
Telif Hakkı © 2000-2017 George Simpson Fotoğrafçılık. Bütün Hakları Saklıdır.